Nugal

Částečně nudistická pláž Nugal je součástí Makarské riviéry. Dá se říct, že jde o odlehlá a skrytá pláž, což jsou také důvody, proč je tolik oblíbená. Nachází se přibližně dva kilometry od měst Makarska a Tučepi. Je pokrytá oblými kameny, jak na souši, tak ve vodě. Je zde krásně čistá voda.

K nudistické pláži Nugal se dostanete zhruba tři čtvrtě hodinovou chůzí podél pobřeží, po skaliscích a přírodních cestičkách, ve stínu borovicových stromů. Okolí zdobí velká skaliska a nachází se zde vodopád

Cestovatelé recenzují Nugal

Průměrné hodnocení (4.5).

Celkem hodnotilo 540 uživatelů.

Navštívili jste Nugal? Podělte se o své zkušenosti a napište recenzi.

5 Komentáře

 1. Miroslav Jína. (Google recenze)

  Jedna z krásných pláží kolem Makarské. Dostat se na ní je trošku složitější, ale za ten zážitek to stojí. Určitě doporučuji všem se sem jednou podívat.

 2. Pavel Zemánek. (Google recenze)

  Krásná pláž v rozervané skále. Parádní FKK, Jen to kazí textiláci. A fotky z vršku nad pláží, to je karibik.

 3. Petr

  Na Makarské určitě jedna z nejhezčích pláží. Pozor, kde parkujete, pokud u silnice nad pláží tak se na pláž nedostanete (tedy ano ale pěkně se projdete) lepší nechat auto někde u Kauflandu v  Makarské a pak hezkou cestou při moři tam dojít. Pláž je rozdělena na půl (normální a nudistickou, ale když jsme tam byly tak to moc lidé nedodržovali). Na místě není žádné občerstvení. Lepší navštívit dopoledne, později je zde už hodně lidí.

 4. Tomáš Ventura. (Google recenze)

  Zničená přírodní krása.
  Pláž je v půlce rozdělená posprejovanými betonovými panely, za které nesmíte bez plavek. Nápisy nudist jsou nasprejované i na skalách. V lesíku těsně u pláže lidi kempují, na šňůrách mezi stromy suší oblečení. Pláž vůbec není hezká jak z fotek.

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *