Punta Rata

Punta Rata je nádherná oblázková pláž v Chorvatsku, která láká turisty i fotografy. Nachází se přibližně 10 minut pěšky z města Brela.

Časopis Forbes tuto pláž zařadil mezi deset nejkrásnější oblázkových pláží na světě. V okolí pláže rostou borovice a oblíbeným pro fotografy je kámen vystupující z vody (Kamen Brela), na kterém rostou malé borovice. Na pláži a v jejím blízkém okolí je vše, co si člověk může přát, najdete zde plážové kavárny a restaurace, převlékárny a toalety, půjčovnu šlapadel, lehátek, slunečníků a podob. Moře je krásně čisté a modré.

 

 

Cestovatelé recenzují Punta Rata

Průměrné hodnocení (4.7).

Celkem hodnotilo 1 232 uživatelů.

Navštívili jste Punta Rata? Podělte se o své zkušenosti a napište recenzi.

5 Komentáře

 1. Nitchitel

  Rozhodně stojí za návštěvu 👍🏻

 2. miroslav kopriva. (Google recenze)

  Pláž ohodnocenà časopisem Forbes modrou vlajkou v roce 2004, patří mezi deset nejlepších a nejkrásnější oblázkových pláží na světě. Krásný západ slunce z pláže. Služby přímo na místě.

 3. Marie Bartošová. (Google recenze)

  Šli jsme sem pěšky z Baška Vody. Podél moře se dá naprosto krásně a bez problémů. Vyrazili jsme ale raději dříve, báli jsme se velkého náporu (na dovolené jsme zde byli koncem srpna). Byli jsme nakonec příjemně překvapeni – jednak tím, že jsme dorazili a pláž nebyla zdaleka tak plná, jak jsme předpokládali. Během dne se sice naplnila více, ale pořád to bylo snesitelné. A také se nám podařilo najít místo poblíž sprchy pod borovicemi, kde jsme měli většinu času krásný stín. Určitě jsme nelitovali a pokud zase přijedeme, pláž znovu nevynecháme. Poblíž můžeme doporučit restauraci Adriatik, která je opravdu skvělá.

 4. Miroslav Jína. (Google recenze)

  Tuto pláž považuji za nejkrásnější v Chorvatsku. Určitě stojí za to, se na ní podívat. Jen buďte opatrní s parkováním, rozdávají zde pokuty, pokud nestojíte na vyhrazeném místě na parkování.

 5. Romana Pilařová. (Google recenze)

  Jedná z nejkrásnějších pláží Chorvatska. V sezóně plno, ale přesto klid. Restaurace přímo u pláže, výborná obsluha i jídlo.

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *