Zátoka s pláží Lovrečina

Pláž Lovrečina se nachází v romanticky vyhlížejícím zálivu na ostrově Brač. Pláž je písečná (v Chorvatsku je většina pláží oblázková), z jedné strany obrostlá stromy a z druhé obklopena krásně modrým mořem.

Zprvu je sestup do moře plynulý, což uvítají začínající plavci. Zhruba po sto metrech je voda hlubší a nabízí prostor pro plavání pokročilých plavců a potápění. Občerstvit se na pláži můžete nápoji i zmrzlinou. Je zde restaurace, plážový bar a kavárna. U pláže se dá pohodlně parkovat autem.

V oblasti, prakticky hned vedle pláže, se nachází archeologické naleziště a pozůstatky baziliky sv. Vavřince z 5. století.

Cestovatelé recenzují Zátoka s pláží Lovrečina

Průměrné hodnocení (4.5).

Celkem hodnotilo 229 uživatelů.

Navštívili jste Zátoka s pláží Lovrečina? Podělte se o své zkušenosti a napište recenzi.

5 Komentáře

 1. Elli

  Písčitá pláž. Malá ale hezká

 2. Michal Vlach. (Google recenze)

  Příjezd strmý, ale po asfaltové cestě, problematické vyhýbání. Pláž písečná, velmi pozvolna narůstající hloubka. Vhodné pro malé děti. Velké parkoviště za 20Kn/den. Sprcha na pláži zdarma. Bohužel v sezóně dost lidí…voda i tak ale čistá, příjemné zpestření.

 3. Petra Hrubá. (Google recenze)

  Prostorné parkoviště (20 kn na den), jemný písek, daleko od břehu mělká voda, takže pro děti ideální, pláž je úzká, ale najít místo jsme problém neměli, v těsné blízkosti bar i restaurace. Jednu hvězdičku s strhávám za čistotu pláže

 4. Václav Mikauš. (Google recenze)

  Na ostrově jsou i zajímavější pláže ALE voda je tu čistá a není důvod sem nejet. Pro děti dobré, velmi pozvolný vstup do moře. Na pobřeží jsou semtam odpadky a tezko najít stín u vody.

 5. Klára Manová. (Google recenze)

  Jediná písečná pláž na Brači. Cesta k ní je docela šílená a je to na teranak. Je hodně zapadla a čistá, nikde žádné odpadky. Všude plno vyplavenych chaluh, být to někde v blíž civilizace nastoupili by s fukarem. 🤣 Pláž je podle mě ideální pro děti, přístup je tak pozvolný, že spíš ani žádný není. I po 5 metrech od břehu, voda pořád po kolena. Nezapomeňte si kyblíčky, lopatičky a hurá na hrad z písku. Je tu občerstvení a parkoviště za 20 kun na den.

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přidat do oblíbených
Zobrazit oblíbené
pondělí: Otevřeno 24 hodin
úterý: Otevřeno 24 hodin
středa: Otevřeno 24 hodin
čtvrtek: Otevřeno 24 hodin
pátek: Otevřeno 24 hodin
sobota: Otevřeno 24 hodin
neděle: Otevřeno 24 hodin

Odstartujte nové dobrodružství:

 1. Letenky
 2. Ubytování
 3. Pojištění
 4. Autopůjčovna
 5. Zájezdy