Islandská národní galerie

Jsou tři budovy na různých adresách, kde vystavuje Islandská národní galerie díla různých umělců.

Patří mezi ně Domov umělce, Dům sbírek a Islandská národní galerie. V budově Islandské národní galerie na adrese Fríkirkjuvegur 7 se nachází několik výstavních sálů ve třech patrech a obchod se suvenýry, muzejními publikacemi, mapami a plakáty. Galerie dále nabízí možnost pronajmout si konferenční místnost. Na oficiálních stránkách si můžete prohlédnout právě probíhající výstavy.

Cestovatelé recenzují Islandská národní galerie

Průměrné hodnocení (4.1).

Celkem hodnotilo 376 uživatelů.

Navštívili jste Islandská národní galerie? Podělte se o své zkušenosti a napište recenzi.

5 Komentáře

 1. Julia Stark. (Google recenze)

  V této specifické galerii toho nebylo tolik k vidění (také velmi abstraktní věci), ALE vstupenka byla spojena se vstupem do dalších dvou blízkých galerií (s různými uměleckými styly), což se mi opravdu líbilo. Celkově to tedy rozhodně stálo za to.

 2. Linda Hoernke. (Google recenze)

  Muzeum má výstavu „Inscenované okamžiky“, sbírku umění a fotografií od 70. let až po současnost. Kolekce zdůrazňuje rozmanitost ve využití fotografického média. Něco z toho mi přišlo zajímavé, zatímco jiné části byly pro mě nudné a „trochu mimo“.

 3. Jung Woo. (Google recenze)

  Pěkné a nečekané zjištění dne! Můžete získat vstupenku do 4 muzeí za 2 000 ISK a může být trochu obtížné je všechna navštívit, ale stojí za to navštívit toto a Kulturní dům poblíž! Muzea se zavírají brzy v 17 hodin, takže se spěchejte do muzeí ještě dnes! (:

 4. Mike Thomas. (Google recenze)

  Umění je umění, pokud se vám líbí, je na co se dívat. Jsem starší, nové videoart je nové a potřebuji vidět víc, než budu mít svůj názor, ale obrazy tam byly fantastické, ve skutečnosti většina města má velké množství soch, které si zaslouží být v galeriích, ale v parcích si jejich krásu a půvab může užívat mnohem více lidí na světě.

 5. Oli Dobi. (Google recenze)

  Na ploše asi 40m2 je vytvořen celý Island ve 3D včetně všech sopek a ledovců. Je zajímavé si připomenout na jednom místě všechna navštívená místa.

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přidat do oblíbených
Zobrazit oblíbené
pondělí: 10:00–17:00
úterý: 10:00–17:00
středa: 10:00–17:00
čtvrtek: 10:00–17:00
pátek: 10:00–17:00
sobota: 10:00–17:00
neděle: 10:00–17:00

Odstartujte nové dobrodružství:

 1. Letenky
 2. Ubytování
 3. Pojištění
 4. Autopůjčovna
 5. Zájezdy