Stokksnes

Na jihovýchodě Islandu se nachází poloostrov Stokksnes s pláží pokrytou černým pískem, dunami a trsy trávy.

K vidění je zde úchvatná hora VestrahornBrunnhorn. Obě hory spolu s černou písečnou pláží a travním porostem jsou skvělým cílem milovníků fotografování. Pláž je soukromá a platí se na ni vstupní poplatek, který má umožnit majiteli údržbu pozemku.

Cestovatelé recenzují Stokksnes

Průměrné hodnocení (3.8).

Celkem hodnotilo 559 uživatelů.

Navštívili jste Stokksnes? Podělte se o své zkušenosti a napište recenzi.

5 Komentáře

 1. Joseph Wilson. (Google recenze)

  Pozor, musíte zaplatit malý poplatek, abyste se dostali dovnitř. Trochu průšvih, ale pro nás to stálo za to. Je to naprosto nádherná oblast Islandu se spoustou různých fotografických příležitostí, několika příjemnými stezkami pro procházky a několika zvláště jedinečnými atrakcemi. Natáčeli část Zaklínače v rekvizitní vikingské vesnici, kterou můžete projít.

 2. Laurie-Anne Bastogne. (Google recenze)

  Nechod tam! Nutí vás zaplatit 900 ISK každému jen za pořízení jednoho snímku a zničení celé přírody kolem vás. Cesty nejsou značené, jdete v bažinách, všude, kam jdete, vidíte odpadky a dokonce i skládku plnou starých aut a oceli. Samotná hora je pěkná, ale nestojí za nechutný výhled kolem ani za cenu! Island nabízí mnoho dalších krásných míst. Neudělejte stejnou chybu jako my, opravdu nás to mrzí.

 3. Zéphyr et. (Google recenze)

  Podle mě jedno z nejkrásnějších míst na Islandu! Velmi snadný přístup, úžasné výhledy a různá místa k procházkám. Procházka po pláži je zážitek z jiného světa. Před návštěvou nezapomeňte zkontrolovat počasí, za zamračeného dne není Verstrahorn vidět a trochu ztrácí na zajímavosti!

 4. schoch 931. (Google recenze)

  Stojí to peníze, myslím, že to bylo 6€ na osobu, takže se tam dá jet autem nebo pěšky.. Musím ale říct, že lokalita s černým pískem, mořem a horami v pozadí rozhodně stála to . Vikingská vesnice, která je hned vedle, byla také velmi zajímavá a bylo tam i pár sobů.

 5. Lucie Hellebrandová. (Google recenze)

  V porovnání s jinými místy, Stokksnes určitě nestojí za to. Spousta míst i po cestě M1 podél oceánu jsou srovnatelné či hezčí. K majáku se nedostanete, černé podobné pláže jsou na Islandu na většině pobřeží, výhledy na moře taktéž. Skála je sice krásná, ale za 800 ISK to nestojí.

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přidat do oblíbených
Zobrazit oblíbené
pondělí: Otevřeno 24 hodin
úterý: Otevřeno 24 hodin
středa: Otevřeno 24 hodin
čtvrtek: Otevřeno 24 hodin
pátek: Otevřeno 24 hodin
sobota: Otevřeno 24 hodin
neděle: Otevřeno 24 hodin

Odstartujte nové dobrodružství:

 1. Letenky
 2. Ubytování
 3. Pojištění
 4. Autopůjčovna
 5. Zájezdy