Stezka s houpačkami

V Malbunu si malí i velcí mohou užít velkolepé houpačky pod širým nebem s fantastickým výhledem na krásné stezce.

Stezka s houpačkami je zdrojem zábavy pro celou rodinu. Turistická trasa je nenáročná a zvládnou ji i děti od pěti let. Na 5,5 km dlouhé trase se nachází celkem 10 houpaček. Trasu lze zvládnout přibližně za dvě hodiny.

Do výchozího bodu vás vyveze sedačková lanovka Sareis. Tam, u horské stanice Sareis, se nachází první houpačka. K té další pak dojdete po nezpevněné cestě na Alpe Turna. Uprostřed malbunské krajiny s úžasně svěžími a zelenými alpskými loukami se snovou horskou květenou a horským hřebenem malbunského údolí nejprve sestoupíme do Turny. Ještě před dosažením Alpe se nachází další houpačka.

Stezka pokračuje volně dolů údolím přes louky, kolem pasoucích se krav, pak pokračuje přes malý mostek Malbunbach a stoupá opět na druhou stranu údolí, na území obce Vaduz odkud následně stoupá k Alp Pradamee. Před příchodem na Pradamee je velká houpačka, na kterou se vejdou naráz i tři lidé. Odtud stezka opět klesá a přivádí výletníky zpět do Malbunu, kde si mohou odpočinout a občerstvit se v jedné z několika restaurací. Stezka houpaček kombinuje pohodový výlet s mladistvou zábavou a vzrušením na houpačkách s různými stupni obtížnosti.

Cestovatelé recenzují Stezka s houpačkami

0 komentářů

Zatím zde nic není. Buď první a napiš nám jak se ti zde líbilo.

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *